Anasayfam yap   Sitene ekle  Künye  Bize Ulaşın
  Üyelik      
Anasayfa      Başyazı    Erzurum       Bölge       Türkiye       Güncel       Sağlık       Eğitim       Kültür/Sanat       Spor       Özel       Siyaset   
 
  LÜTFEN DİKKAT! -   Erzurum AKP'de kadın öfkesi -   Erzurum'un suyu temizlenmiş! -   Erzurum'un yabancı konukları! -   DSP’nin adayını CHP kaptı -   Erzurumlu gurbette isyan etti -   Kurtlar Vadisi kanalını seçti -   Bingöl'de 5 PKK'lı tutuklandı -   İşte MHP'nin Bursa adayı -   Erzurum'da İsrail'e öfke! -   İstanbul'u Dadaşlar yönetecek! -   Erzurum’da Filistin Yürüyüşü -   Sağlık Sigortası Işık Saçtı -   AKP'de aday sancısı! -   Gazeteci İspirli yoğun bakımda -   Erzurum'da DTP gözaltısı! -   Burası Erzurum Palandöken! -   İşte hafta sonu hava! -   Erzurumlu Bayram Ağa!.. -   İşte Erzurum-Diyarbakır farkı -

Anasayfaya dön  
 
Erzurum'da yeni Hastane geline emanet!

Erzurum'da yeni açılan Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne atanan başhekimin ilk işi, güvenlik işlerini gelinine vermek oldu. 
'Güven'li kayınpeder!

Erzurum'da yeni açılan Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne atanan başhekimin ilk işi, güvenlik işlerini gelinine vermek oldu.

Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde görev yaparken kente yeni yaptırılan Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başhekim olarak atanan Doç. Dr. Fazlı Erdoğan, gelinini hastanenin güvenlik müdürü yaptı. Bu görevlendirmeden bir süre önce gelin Zümrüt Erdoğan'ın özel bir şirketten güvenlik sertifikası aldığı belirlendi.

Hastane geline emanet!

Araştırma Hastanesi'ne atanan başhekim, ev kadını olan gelinini apar topar güvenlik uzmanı yaptı. Sonra da tüm kurumun akıbetini onun ellerine bıraktı.

Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Fazlı Erdoğan (48), Erzurum'a yaptırılan Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başhekim olarak atandı. Hastanenin inşaatı bitmek üzereyken yaklaşık 4 ay önce atanan Doç. Dr. Erdoğan, kardeşi olan Erzurum Tarım İl Müdürü Bektaş Erdoğan'ın gelini Zümrüt Erdoğan'ı hastaneye güvenlik müdürü yaptı.

'Torpil iddiaları yalan'
Bu görevlendirmeden bir süre önce ev hanımı olan bir çocuk annesi Zümrüt Erdoğan'ın, Öz Avrasya Güvenlik Şirketi'nden güvenlik sertifikası aldığı belirtildi. Zümrüt Erdoğan, güvenlik müdürlüğüne getirilirken; hastanenin güvenlik hizmeti de Öz Avrasya şirketine verildi. Başhekim Fazlı Erdoğan, "Torpil iddiaları yalandır" dedi. Bir Sinan Aydın haberi...

   Bu haber toplam 11296 defa okunmuştur  Yukarı


        Yorumlar


 
Ekleyen : murat şengül | 17.01.2009 20:12:18
 
 
erzurum millet velilleri erzurumun gelişmesine hic bir katkı göstermediler ben yurt dışında yaşayan bir erzurumlu olarak diyorumki başta milletin değerlerini paylaşan artı erzurumu zenginlikte birinci lige çıkaracak vekillere ihtiyaç var sağlık bakanı iyi bir bakan ama bu kadar yıl ne gelişme göstermiş erzurum varmı sanayi varmı yatırım evet yatırım dediğimiz zaman sadece bina yapmak yetmiyor aç insan ısınmayan 200 mkarelik daireler nereye gidiyor erzurum üç tane memuru bekleyen 100 lerce esnaf yapımız gereği öncü bekliyoruz ama maalesef öncü yok varmı yeni bir fabrika varmı arge çalışmaları herhangi bir fabrikanın madem beceremiyoruz gelin yurt dışına yetiştirin kendinizi madem erzurum yetmiyor kahve köşelerinde ömür bitirmeyin yurt dışında kadayıf satsak yeter döner satsak yeter geçde olsa dışarıya açılın insan önemli sermaye değil yetişmiş insan her tarafta iş yapar yeterki birlik olalım
 
 
Ekleyen : yaren | 15.01.2009 19:04:49
 
 
arkadaşlar ben hastanenin açmış olduğu formalite sınavına girdim ama sonuç olarak torpilim olmadığı için alınmadım hastanede çalışan bir yetkili bu sınavın formalite olduğunu ve sağlık bakanın danışmanı alıncakların listesini vermiş işe girebilmek için başhekim gelini olmakmı lazım sağlık bakanı torpile dur demeli zaten akpye artık oy yok
 
 
Ekleyen : uğur | 15.01.2009 13:09:14
 
 
arkadaşlar bunlar cemaatcidir maşşallah cemaaten olmazsan giremezsin bir yerlere sanki tek müslüman onlar devlet ne yapsın bunlar gibi irticacıyla mücadeleden başını kaldıramadıki
 
 
Ekleyen : needelim | 08.01.2009 01:12:08
 
 
arkadaşar, bu ülkede iş bulmak için artık okumayı falan gözden çıkaracaksınız. ya iyi bir solcu ya da iyi göstermelik müslüman olmanız lazım. normal vatAndaşa, kalifiye elemana yaşam hakkı yok. ben cemaatleri eskiden çok severdim. bu haksızlıklardan sonra büsbütün soğudum.
 
 
Ekleyen : needelim | 08.01.2009 00:44:32
 
 
arkadaş, bu ülkede iş sahibi olmak için ya iyi solcu olacaksın, ya da iyi göstermelik müslüman, normail vatAndaşın bu ülkede yeri yok. ben eskiden cemaatleri yaptığı insani hizmetlerden dolayı severdim. şimdi işe alımlarda nitelikli elemanı değil de cemaaatçıları ön plAnda tuttukları için onlardan iyice soğudum. Allah önümüze doğru önderler nasip etsin.
 
 
Ekleyen : cafer alatepe | 30.12.2008 16:32:01
 
 
sağlık bakanı bunu duymalı
 
 
Ekleyen : Cengiz Ardahan | 27.12.2008 15:20:41
 
 
Şu gazeteciler böyle küçük işleri bıraksalarda şehrin asıl sorunlarına hakim olabilseler keşke. Görende diyecekki ne büyük bir haber yakalamışlar. Keşke sorsalarki halk hastaneden ve hizmetten memnunmu bir eksiği varmı doktor ve teçhizat yeterlimi. Herşeyden önce hastanenin şehrimize kazAndırdığına değinseler ama işlerine gelmez nasılsa onlar o yatırımı görmezden gelirler sonuçta.
 
 
Ekleyen : garip dadaş | 19.12.2008 16:32:49
 
 
Başhekim bey,düdüğün iyi ötüyor.birtaraftan gelinine i ve makam ver,diğer TARAFTAN TARİKATCILIK OYNA.bunca üniversite mezununun hali ne olacak.
 
 
Ekleyen : hakan | 17.12.2008 22:13:08
 
 
bende isteremm başhekimim
 
 
Ekleyen : MOLLAKASIM | 09.12.2008 00:19:05
 
 
SAYIN RECEP AKDAĞ İÇİN KABİNENİN EN BAŞARILI BAKANI OLARAK YAZILIP ÇİZİLİYOR.BAŞARILI VEYA BAŞARISIZ BU TARTIŞILIR. ÇÜNKÜ BAŞARI VE BAŞARISIZLIK GÖRECELİ BİR KAVRAM OLUP, KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR.BİR HÜKÜMET PROJESİ OLAN SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM PROJESİ ÇERÇEVESİNDE HİZMET ALANLAR AÇISINDAN BAŞARI DİYE BİLİRİZ. AMA ERZURUMDAKİ SAĞLIK KURULUŞLARI VEYA DİĞER KURUMLARDAKİ ATAMALARA BAKILIRSA ERZURUMA VE PARTİSİNE İHANET EDİYOR DİYEBİLİRİZ. ASIL TARTIŞILMASI GEREKEN BU ATAMALAR YAPILIRKEN ERZURUMUN (BAKAN DIŞINDA KALANLARDAN BİRİ HARİÇ) DİĞER MİLLETVEKİLERİ VE PARTİ TEŞKİLATI NE YAPIYOR. BENCE ONLARINDA ERZURUM DİYE BİR DERTLERİ YOK BİR KAÇ AY ÖNCEDE SGK NA BİR MÜDÜR ATAndI BUDA ERZURUMLU DEĞİL.OYSA BU GÖREVİ YAPACAK ERZURUMLU VE BAŞARILI BİR BÜROKRAT VAR İKEN. ÜSTELİK ANKARADAKİ BU KURUMUN İSTEDİĞİ KİŞİ DE OLMASINA RAĞMEN .EVET BU ERZURUMLU OLMAYAN BÜROKRATIDA BAKAN ATADI.YİNE ÇIT YOK.BİR SÖZÜMDE MEDYAYA OLACAK ERZURUMDA MEDYA YOK. BİR BİLGİSAYARA TAV OLAN MEDYANINDA BAKANI ELEŞTİRMEYE HAKKI YOKTUR DİYORUM.
 
 
Ekleyen : gelinnnnn | 07.12.2008 17:40:58
 
 
ben bu eve gelinn geldimmm:)))))))))))
 
 
Ekleyen : hafiy | 01.12.2008 23:47:20
 
 
BUNLAR HEP BÖLE ARKADAŞLARIM AMA BUNLAR NEDE UNUTULUR NEDE HESAPSIZ KALIR
 
 
Ekleyen : fatma | 29.11.2008 19:56:25
 
 
bu rezilliğe biri son versin nedir bu torpil rezilliği alalh belanızı versin
 
 
Ekleyen : | 28.11.2008 11:46:29
 
 
Adam okumuş doçent olmuş hastane başhekimi olacak elbette. Böyle saçma sapan tartışmalara girene kadar kahvelerden elinizi eteğinizi çekin de sizlerde okuyun. Eğitim de sınıfta kalmış bir memleketiz. İnsan sağlığını acemi ellere emanet edecek kadar basit düşünmeyin olayı. Orası eğitim hastanesi en düşüğü doçent moçent olmalı ki başhekim olsun. Ben merak ettim araştırdım geçmişini adamın yılları Erzurum da geçmiş.Hangi Erzurumlu doktor bu kadar uzun yıllar Erzurum da kalmış? İstanbul da özel hastanelere istifa edip giden ERZURUMLU doktorları da biliyorum ben. İsterseniz onları da araştırın. Biz memleketimize sahip çıkmazsak başkaları çıkar. Ama bu olayı da çarpıtmayalım lütfen. İşin ucunda insan sağlığı var çünkü
 
 
Ekleyen : torpil | 20.11.2008 18:51:53
 
 
bu adamın hayatı torpil zaten bi özgeçmişini okuyverin
 
 
Ekleyen : babali | 31.10.2008 22:34:07
 
 
hastane geline emanette peki Erzurum kimlere emanet :)))) hadi gelin utAndırma bizi
 
 
Ekleyen : ASIM | 26.09.2008 17:14:05
 
 
BU HABERİ YAPTINIZ HATTA BİZLER DE YORUM YAZDIK SONUÇ NE TAKİP EDİLİYOR MU?
BAKAN GELDİ PİNPON OYNADI BİR SORAN OLDU MU BU HASTANE DE DÖNEN DOLAPLARI AMA BAKANIN YAĞDANLIĞINA SOYUNMAK DAHA KARLI DEĞİL Mİ??????
 
 
Ekleyen : ASIM | 15.09.2008 21:58:53
 
 
Bu başka bir şehirde olamaz.
Hem de başka şehirli birileri erzurumu parsellemiş.
Götürün ne de olsa bakan arkanızda ..
 
 
Ekleyen : MUSTAFA | 10.09.2008 17:45:14
 
 
İNSAN BİR YAŞAR FIRSAT BİR DÜŞER.
NE RECEP AKDAĞ BU SALTANATI BİR DAHA BULUR NE DE ONUN ADAMLARI, TARİKATLILARI.
DİNİ YAŞAMLARINA VE SİYASETLERİNE ALET EDENLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM.
GELİN DE MÜDÜR OLUR, ABİ DE MÜDÜR OLUR. YETERKİ SEN HALKAYA GİR. SONRA DÜNYA NİMETLERİNİ KAP GÖTÜR.
BUNLAR RASULULLAHIN HADİSİNİ VE ALLAHIN EMİRLERİNİ BİR KENARA BIRAKIP TAYYİP TAYYİP DİYE NEREDEYSE SECDEYE KAPANACAKLAR.
SAYIN SERKAN BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUM RECEP AKDAĞ HAKİKATEN KENDİNE BAKIP ERZURUMLUDAN ADAM OLMAZ DİYORDUR VE BU SEBEPLE ERZURUMLU OLMAYANLARI GÖREVE GETİRİYORDUR.
 
 
Ekleyen : serkan | 10.09.2008 17:35:19
 
 
SONUÇTA AYNI TARİKATTANIZ NE ZARARI VAR.
SAYIN BAKAN BÜTÜN GAYRETİNİ SARFEDEREK TARİKATLILARINI BİRYERLERE GETİRİYOR.
GETİRSİN AMA ADALETSİZLİK, HAKSIZLIK VE AHBAP ÇAVUŞ İLİŞKİLERİ BAKIN NELERE YOL AÇIYOR.
HER TARAFIMIZA BİR TOKATLI BULUYOR BAKAN BEY ÖYLE YA ERZURUMLUDAN ADAM OLMAZ. EN İYİ ÖRNEK KENDİ DAVRANIŞLARI VE YAPTIĞI HAKSIZLIKLAR. SANIRIM KENDİNE BAKIP ERZURUMLULARI BİR YERLERE ATAMIYORDUR.
 
 
Ekleyen : Sercan | 10.09.2008 16:34:14
 
 
Yazık çok yazık. Bu memlekette Tarım il müdürü ve hastanbeye baş heklim bulamadık iki kardeşi getirmişiz başa. onlarda gelini alırlar güvenliğin başına. Erzurumda en sorunlu bürokrat olan Tarım il Müdürü artık bundan sonra Kardeşi ile yarışır sorun yaratan bürokrak olarak. Yazıklar olsun lanetliyorum...
 
 
Ekleyen : dadas_22 | 10.09.2008 16:30:43
 
 
senin benim diyerinin aylardır sertifikamız olmasına ragnmen bırakın mudur olmayı cöp tenekisini bile koruma işi bulamadık neden mi dayımız olmadıgı için... bu memleket bole devam ettikcede degil bir adım ilerlemyi hergun biraz daha metropal köy oluyoruz....
 
Kullanıcı adı :
Yorumunuz :


 •       


  •  Genel..


  •  Objektife takılanl..


  •  Kültür sanat..


  •  Magazin..


  •  Olaylar..


  •  Güncel..


  •  Yaşam..


  •  Erzurum..
 •   
  Diğer Sağlık Haberleri
   Sağlık Sigortası Işık Saçtı
   Bu hastane Erzurum'da!..
   Erzurum'da ölüm sinyalleri!..
   Akdağ'a sevk sorusu!..
   En faydalı 11 gıda!..
   Sözleşmeli Sağlıkcıya hak!..
   Erzurum'dan UNİCEF'e çağrı!
   Tekman'da kanlı av!..
   İki ayda 19 can kurtardı!..
   Hastaneleri karıştıran karar  En çok okunanlar
   Solcu ailenin Erzurumlu 'sağcı' oğlu
   Erzurum'da müdürün kızı gündemde...
   Erzurum'da yeni Hastane geline emanet!
   Erzurum’da Okulu peşkeş mi çektiler?
   İşte MHP'nin Erzurum adayları
   Erzurum'un efsane gazetecisi
   Erzurum’da sürpriz adaylar…
   Spor medyasının deli fişeği!..
   MHP'nin Erzurum adayları
   Erzurum AKP karışacak

  Anket
AKP'nin Erzurum merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını nasıl buldunuz?
İyi (10%)
Kötü (87%)
Fikrim yok (1%)
 1428 - Katılım Diğer anketler

 
    Yayın İlkeleri  .  Künye  .  Bize Ulaşın  .  Tavsiye et   Copyright © 2008 gazeteguncel.com
 Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
 2008 © Copyright gazeteguncel.com       Eglenturk.net